Magnesium malát 580mg | 300 kapsulí

Magnesium malát 580mg | 300 kapsulí

15,99 
Nie je na sklade
Katalógové číslo: malatkapsle300

Popis

Magnézium malát | 300x 580mg

Zloženie: 100% Magnesium Malate Trihydrate
Obsah balenia: 300x 580mg
Krajina pôvodu: USA
Organické vlastnosti: Biely, čiastočne rozpustný kryštalický prášok, bez zápachu.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1g 3x denne rozpustiť v nápoji.
Balenie: Hermeticky uzavretý, znovu-uzatvárateľný obal.

Magnézium malát je plne zreagovaná minerálny doplnok stravy. Obsahuje minimálne 60% kyseliny jablčnej a 12% výborne vstrebateľného horčíka.

Magnézium malát – odporúča sa pre pre osoby, ktoré trpia únavou. Kyselina jablčná je dôležitou zlúčeninou enzýmov, ktoré hrajú dôležitú úlohu pre energiu. Tiež mierni únavu aj bolesti svalov.

Horčík je minerál prispievajúce k správnej funkcii psychiky, normálnemu energetickému metabolizmu a tiež k zníženiu vyčerpania a únavy. Ďalej podporuje normálnu činnosť svalov a prispieva k udržaniu zdravých zubov a kostí. Horčík slúži ako kofaktor približne 300 enzýmov. Ich prostredníctvom prispieva okrem iného k normálnej syntéze bielkovín. Tiež sa podieľa na procese delenia buniek.

Určené len pre dospelých. Ak trpíte ochorením, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť alebo užívate lieky, poraďte sa pred užitím tohto lieku s lekárom.


Ide o doplnok stravy, nemôže byť používaný ako náhrada pestrej stravy.
Zapamätajte si, že zdravý životný štýl a vyvážená strava zaisťuje správne fungovanie tela a udržanie kondície. Výrobok by nemal byť používaný ľuďmi, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek. Výrobok nie je vhodný pre deti do veku 3 rokov. Osoby so srdcovými či cievnymi chorobami a s vysokým krvným tlakom musia konzultovať užívanie s odborníkom.
Skladujte na suchom mieste.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.19 kg

Možno by sa Vám páčilo…