O nás

Hlavnezdravo.sk – energia, sila a zdravie z prírody.

Ponúkame prírodné doplnky výživy podporujúce zdravie a dobrú kondíciu. V našej ponuke sú výhradne produkty, o ktorých vieme, že má zmysel ich užívať a sami sme ich vyskúšali. Neustále hľadáme nové a zaujímavé potraviny, skúšame ich a následne pridávame do ponuky.

Sme na slovenskom trhu nováčikovia, no aj napriek tomu už máme stovky spokojných zákazníkov. Snažíme sa presadiť ako priaznivou cenou, tak aj prístupom a rýchlosťou.

Hlavná myšlienka pre vznik tohto eshopu bola nasledujúca. Od mala sa venujeme výkonnostne športu, kde zdravá strava hrá dôležitú rolu. Potreba vitamínov a minerálov je niekoľkonásobne zvýšená a z bežnej stravy len tažko dosiahnuteľná. Takže na rad prichádzali rôzne vitamínové komplexy v tabletách, u ktorých ale, ako som mnohokrát čítala, je vstrebateľnosť dosť rozporuplná. Preto som sa viac začala zaujímať o doplnky výživy na prírodnej báze. A pretože sa mi občas zdala byť cena za tieto produkty vysoká, rozhodla som sa, že to urobím lacnejšie. 🙂

Ponúkaný tovar nakupujeme priamo od výrobcov a pestovateľov, vynechávame veľkoobchodníkov. Vďaka tomu môžeme ponúknuť lepšiu cenu a hlavne zaručiť čerstvosť. Produkty neležia ktovie ako dlho v skladoch a regáloch a nestrácajú svoje vlastnosti.

Ak budete mať nejaké nápady, pripomienky a návrhy na zaujímavé produkty, ktoré by v našej ponuke nemali chýbať, budeme radi, ak nám napíšete na info@hlavnezdravo.sk